Hizmetlerimiz

Rana Doğalgaz Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz HIZMETLERIMIZ

Isıtma Sistemleri

Isıtma sistemi montajı
Merkezi, bireysel tüm ısıtma sistemleri.

Kombi Satış

Her marka ve model kombi satışı hizmetimiz vardır. Dairenize, binanıza uygun kapasitedeki kombiyi rahatlıkla bizden satın alabilirsiniz. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Kızılpınar, Karaağaç, Veliköy, Ergene, Büyükyoncalı, Bölgelerindeyseniz kombi satın almak için mutlaka bizi arayın, teklif alın.

Kombi Montajı hizmetlerimiz

Kombi montajı ve kombi montaj -demontajı hizmetimiz vardır. Kombi montajı hizmeti; ilk defa kombi taktıracak daireler içindir. Kombi montaj demontaj hizmeti; Mevcut eski kombinin sökülüp yerine yeni kombinin takılması hizmetidir. Kombi değişim hizmetidir.

Radyatör " Petek" satış

Isıtma sisteminin en önemli parçalarından biri halk arasındaki adı petek olan radyatördür. Her marka ve ebatta radyatör satışımız mevcuttur. Tüm özel ölçülerdeki radyatörlerin temini ve satışı vardır. Özel olarak renkli alüminyum radyatör satışımız vardır.

Radyatör montajı

Radyatör montajı ve demontajı hizmeti: Kalorifer tesisatı hazır olan daire ve dükkanların radyatör montajları yapılır. Veya ısıtılacak alana ekstra radyatör eklenebilir

Doğalgaz proje çizimi

Doğalgaz Projesi: Bina ana kolon doğalgaz projesi, daire içi doğalgaz projesi, doğalgaz tadilat projesi, cihaz değişikliği doğalgaz projesi ve kombi kapasite değişikliği doğalgaz projesi, gibi çeşitleri vardır. Bu konular hakkında bizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Satış Ve Montaj

Doğalgaz Sobası satış montaj ve proje çizimi

Doğalgaz Tesisatı hizmetlerimiz

Tüm doğalgaz tesisatları; Bina ana kolon doğalgaz tesisatı, daire içi doğalgaz tesisatı ve doğalgaz tadilatı.

Sıhhi tesisat montajı

Sıhhi tesisat: Pis su ve temiz su tesisatı olarak kendi içersin de ikiye ayrılır. Temiz suyun çekilmesi pis suyun atılması olarak tanımlayabiliriz.

Mobil Sistem Kalorifer Tesisatı

Şap altı kalorifer tesisatı çekimi her radyatöre ayrı ayrı boru ile yapılması.

Kalorifer tesisatı

Kalorifer tesisatı; Kazandan veya kombiden peteklere sıcak soğuk su hattının çekilmesidir. plastik boru ile şap altı veya sıva üstü yapılabilir. Mobil Sistem Kalorifer Kombiden peteklere sıcak soğuk su hattının çekilmesidir. Mobil sistem dediğimiz boru ile her peteğe gidiş dönüş olarak ayrı ayrı boru çekilir ve bir kollektör de toplanır. Bu sistem sadece yerden olabilir.

Doğalgaz Soba Tesisatı

Bazı daire, ofis ve dükkanlar ısıtma olarak sadece doğalgaz sobası kullanmayı tercih edebilir. Bu durumdaki yerlere sadece doğalgaz soba tesisatı çekilebilir. Kombi kullanmak istemeyen dairelerde veya kombiye ilave olarak alternatif ısıtma olarak doğalgaz sobasını tercih edenlere; soba satış ve montaj hizmetimiz vardır.

Bina Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı

Bina ana kolon doğalgaz tesisatı; Binadaki tüm daire ve dükkanların kapsına kadar doğalgaz tesisatı çekilmesidir.

Doğalgaz Tadilatı

Doğalgaz tadilatı; Mevcutta kullanımı devam eden doğalgaz tesisatında yapılacak değişikliklerdir. Örnek olarak ocak hattı yer değişimi, kombi hattı yer değişimi veya tesisata ekstra cihaz eklemek için yapılan tadilatlar.

Doğalgaz İç Tesisatı

Daire içi doğalgaz tesisatı; Kombi ve ocağa doğalgaz tesisatı çekilmesidir. Bazı daireler ayrıca soba tesisatı da ekstra olarak çekilebilmektedir.

Mühendislik Danışmanı

Proje yönetimi
Bina doğalgaz ve ısıtma sistemin hakkında mühendislik, danışmanlık ve proje yönetim