Çerkezköy Baymak Bayi

Çerkezköy Baymak bayi olarak; Çerkezköy ve Kapaklı bölgesinde icraatlarını devam ettirmekte olan firmamız köklü bir geçmişe dayanmaktadır. Deneyimli personel kadromuz, donanımlı alt yapımız, teknik uzmanlığımız ile vermekte olduğumuz hizmetler; Doğalgaz tesisatı, kombi satış, kombi montajı, radyatör satış -montajı, doğalgaz sobası satış- montajı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi çizimi ve doğalgaz mühendislik olmaktadır.

cerkezkoy-baymak-bayi

Baymak kombi Modelleri

Baymak Türk malı mı?

İlk üretim noktası ülkemiz olan Baymak ürünleri, sonradan İngiliz Baxi Group’ a ve daha sonradan ise Hollandalı BDR Therma’a devredilmiş bir markadır.

Baymak kombi garanti süresi ne kadar?

Çerkezköy baymak kombi bayi olarak satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin kullanma kılavuzlarında da belirttiği gibi Baymak kombiler 3 yıl garanti süresine sahiptir. Garanti süre kampanyalar dahilinde artırılabilir. detaylı bilgi için arayınız.

Baymak kombi bakımı kaç yılda bir yapılır?

Çerkezköy baymak bayi olarak Baymak kombi kullanmakta olan müşterilerimizin kombi bakımlarını periyodik olarak her sene yetkili servislere yaptırmaları gerektiğini öğütlüyoruz. Kullanma kılavuzlarında da bu bilgiler yer almaktadır.

Uzun soluklu bir Baymak kombi kullanımı için bu detaylara uymak büyük önem taşımaktadır. Güvenli ürün kullanımı, tasarruf için yetkili servis tarafından verilen bilgiler harfiyen uygulanmalıdır.

Baymak Satış Noktaları konusunda bizleri fazlasıyla tercih etmekte olan bölge halkı, titiz hizmet anlayışımızdan dolayı memnuniyetlerini ortaya koymaktadır. Baymak Fiyat Listesi 2022 hakkında sizlerde avantajlı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için firmamızı 08282 725 20 06’ nolu numaradan arayabilirsiniz.

Baymak Kombi yetkili servis, Baymak iletişim, Çerkezköy Baymak kombi satış bayisi, Çerkezköy Baymak, Çerkezköy baymak kombi bayi ve Çerkezköy Baymak bayi gibi benzer konuların her biri için sizlerde bölgenin en köklü kuruluşu olarak hizmet vermekte olan firmamızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • G.M.K.P. MAH, METİN SOKAK
    NO:9/A ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
  • 0282 725 20 06